Açıklama

Diamond Lock

  • Diamond Lock diğer adıyla DL Growtopia'nın en fazla kullanılan para birimlerinden biridir. Growtopia'da bir item, world vs. alacağınız zaman ödemeyi çoğu zaman DL kullanarak yaparsınız. 1 Diamond Lock 100 World Lock değerindedir ve istediğiniz zaman envanterinizde Diamond Lock'un üstüne iki kere tıklayarak Diamond Lock'unuzu 100 World Lock'a aynı şekilde 100 World Lock'un üzerine iki kere tıklayarak 1 Diamond Lock'a çevirebilirsiniz.

  • Diamond Lock'u oyunu oynayarak kazanabilseniz de özellikle elinizde belli bir sayıda Diamond Lock olmadığı sürece bu günümüz Growtopia'sında çok zordur. Oyunun belli başlı gelişme yöntemleri olan Farm, Trade, Mass gibi yöntemlerin hepsi elinizde bir sermaye olmasını gerektirir. Bu konuda Growoyun'dan DL satın alarak diğer oyunculara göre çok daha hızlı bir başlangıç yapıp çok daha hızlı gelişebilirsiniz.

  • Growoyun olarak size 1 DL'den 200 DL'ye toplu alımlarda daha ucuz olacak şekilde Growtopia Diamond Lockları sunuyoruz. Satın aldığınız DL ile hayalinizdeki seti, hayalinizdeki nadir dünyayı, size lazım olan itemleri, Super Firework gibi eventlere özel itemleri ve çok daha fazlasını satın alabilir ya da yeni DL'lerinizin size sağladığı avantajı değerlendirerek oyunda hayal ettiğiniz zenginliğe ulaşabilirsiniz.

  • Ekip olarak Growtopia'yı 2013 senesinden beri aktif bir şekilde oynuyoruz ve aldığınız Diamond Lock'ların size en hızlı şekilde teslim edilmesinin önemini anlıyoruz. Binlerce yorumumuz ve on binlerce satışımızla satın aldığınız Diamond Lock'ların size en hızlı ve en güvenli şekilde teslim edildiğinden emin oluyoruz. Hemen şimdi DL satın al ve macerana başla!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
{{ miniShoppingCart.totalItem }}
SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ!

SEPETİNİZ

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}