SATIŞ SÖZLEŞMESİ

growoyun.com ÜYELİK -  SATIŞ SÖZLEŞMESİ

GROWOYUN servislerini kullandığınız için teşekkür ederiz. Aşağıda GrowOyun sunulan Epin ürün/hizmetinin ön bilgilendirme detaylarını ve sözleşme hükümlerini bulabilirsiniz. 

Bu servisten aşağıda özellikleri belirtilen ürün/hizmeti satın alarak faydalanabilirsiniz. Bu ürünlerin/hizmetlerin fiziksel bir teslimatı yoktur.

Satın alınan ürün/hizmetin özellikleri ve kullanım koşulları www.growoyun.com web sitesindeki ilgili ürünün, ürün detay sayfasında yer alan bilgilerde ve işbu growoyun.com. Üyelik - Ön Bilgilendirme Formu ve Sözleşmesinde belirtildiği gibidir. 
Bu ürün/hizmet GROWOYUN tarafından ticari amaçlarla sunulmakta olup, ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginlerin haklarına zarar verecek şekilde kullanılamaz.

I. SATICI/SAĞLAYICI BİLGİLERİ

GROWOYUN
Adres : Seyhan, Adana
Adana / Türkiye

II. HİZMETİN TEMEL NİTELİKLERİ ve FİYAT

growoyun.com, oyun paket ve içeriklerini uygun fiyat ve çeşitli ödeme seçenekleri sunan dijital oyun platformudur.
Satın alınan ürün/hizmetin özelliklerine ve kullanım koşullarına, fiyat bilgisine www.growoyun.com. web sitesindeki ilgili ürünün, ürün detay sayfasında yer verilmektedir. Ürün/hizmetin fiyat bilgisi ayrıca tekrar onay ekranında yer almaktadır.
growoyun.com üzerinden ürünün sepete eklenmesi, ödeme yönteminin seçilmesi,  ödeme yapılacak tutarın ekranda gösterilmesi, ön bilgilendirme formunun onaylanması, ödeme yap butonuna tıklanarak ürün/hizmet satın alınabilmektedir. Kullanıcının satın aldığı kodu, Müşteri Hizmetleri dahil hiç kimseyle paylaşılmaması gerekir. Üye, bu şifreyi korumakla yükümlüdür, şifrenin 3. kişilerle paylaşılması nedeniyle oluşabilecek zararlardan İŞLETMECİ'nin sorumluluğu bulunmayacaktır.
Ürün(ler)e ait aktivasyon anahtarı birden fazla bilgisayarda kullanılamayabilir. Bu kullanım sınırı ürün(ler)in yapımcı firması tarafından belirlenmektedir.

  

III. ÖDEME VE TESLİMAT

 Satın alınan ürünün/hizmetin fiziksel bir teslimatı yoktur. Satın aldığınız ürün/hizmet ile ilgili işbu bilgilendirmeyi okumanız ve akabinde bu growoyun.com. Üyelik - Ön Bilgilendirme Formunu onaylamanızı müteakip ürün/hizmet satışının tamamlanması ile İŞLETMECİ sistemdeki gerekli alana girmeniz sayesinde satın aldığınız ürün/hizmet İŞLETMECİ sistemlerinde kayıtlı olan hesabınızda aktive etmenizle ürün/hizmet teslim edilmiş olacaktır.
Faturanıza yansıtılan tutarın tüm fatura bedeli ile birlikte ödeme kanallarına ödenmesi gerekmektedir.

IV. CAYMA HAKKI

Bu ürün/hizmetler, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik madde 15 (ğ) gereğince elektronik ortamda anında ifa edilen, tüketicinin cayma hakkını kullanamadığı hizmetler kapsamındadır. Bu nedenle, işbu ürün/hizmet Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmeliğin cayma hakkına ilişkin 9. maddesinin 1.fıkrası kapsamında yer almamaktadır.

V. TÜKETİCİ ŞİKÂYETLERİ ÇÖZÜM MEKANİZMASI

Satın almış olduğunuz hizmetle ilgili soru, talep ve şikayetlerinizi yukarıdaki adrese ya da [email protected] e-mail adresine mail atarak şikayetinizi yapabilirsiniz
Ayrıca, şikâyet ve itirazlarınız konusundaki başvurularınızı, Bakanlıkça her yıl Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından Aralık ayında ilan edilen parasal sınırlar dâhilinde ürün veya hizmeti satın aldığınız veya ikametgâhınızın bulunduğu yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyeti'ne veya Tüketici Mahkemesi'ne yapabilirsiniz.
{{ miniShoppingCart.totalItem }}
SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ!

SEPETİNİZ

{{ item.categoryName }}

{{ item.productName }}
{{ item.quantity }} {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}